Blog Yazılarımız

#senintarzinsenintasarimin

Ankara Reklam Ajansı

E-ticarette Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyimi e-ticaret sitelerinde geri dönüşümlere önemli bir şekilde etki eden faktörlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Site üzerindeki kullanıcı deneyimini arttırmak, tüketicilerin site üzerinde geçirdikleri süreyi artırırken, site üzerinde geçirilen vaktin satışa dönüşme oranını da artırmaktadır.

Ankara Reklam Ajansı

Covid Sonrası Markanızda Dijital Dönüşüm Zamanı!

Yapılan son anket çalışması, şirket sahiplerinin, üst düzey yöneticilerin ve beyaz yaka çalışanların ofislerine geri dönmek istediğini gösterdi. Katılımcılar ofislerde ve ofis mobilyalarında temizlik/hijyen protokollerinin uygulanmasının öncelikli olduğunu vurguladı.Ofisler, yeni nesil çalışma alanları ve mekanlar için insan odaklı tasarımlar hayata geçiren markalar, normalleşme ile çalışma şekilleri ve ortamlarındaki beklentileri ortaya çıkarmayı amaçlayan bir anket çalışması yaptı.

Ankara Reklam Ajansı

#HayatEveSığar Uygulaması Google Play ve Apple Store da Göründü

Hayat Eve Sığar uygulaması Google'ın ve Android dünyasının uygulama mağazası olan Play Storeda göründü.

Ankara Reklam Ajansı

Coronavirüs Markaları Nasıl Etkiledi?

Corona virüs salgını her geçen gün etkisini daha fazla hissettiriyor. Ülkemizde de vakaların ve ölümlerin görülmeye başlandığını, üstelik vaka sayısının her geçen gün bir önceki günü ikiye, hatta üçe katladığını söyleyebiliriz. Durum böyle olunca alınan önlemler de artmaya başlıyor. Her ne kadar sokağa çıkma yasağı gelmese de AVMler kapatılmamış olsa da her sektörden birçok marka fiziksel mağazalarının kapılarını kapatmaya başladı.

Ankara Reklam Ajansı

Dünyanın Pazarlama Trendi Podcast Olur Mu?

Podcast modern radyo programları gibi karşımıza çıkan seri halinde yayınlanmış ses ve video dosyalarına deniyor. Yayını yapan kişinin tercihlerine de bağlı olarak, dinleyici ve izleyiciler bunları ister online olarak dinleyebilir isterlerse de indirebilirler. Ses ya da görüntü kaydı olan programların online mecraya yüklenmiş ve erişime açık kısmı da podcast çerçevesinde düşünülebilir. Bir dizi halinde yayınlanması demek aynı radyo programlarında olduğu gibi sürekli bir dinleyici kitlesine sahip olması anlamına gelmektedir.

Ankara Reklam Ajansı

14 Şubatta Hafızalara Kazınan 10 Sevgililer Günü Reklamı

14 Şubat Gününü unutulmaz kılan yalnızca hoşlandığımız kişinin, sevgilimizin veya eşimizin yaptığı sürprizler olmayabilir. Bazen bilboarda gördüğümüz bir resim, seyrettiğimiz bir reklam filmi de hafızamızda yer edinir. Fırsattan istifade markalar ve reklam ajansları da bu özel güne unutulmaz reklam filmleri ve kampanyaların altına imzalarını atmak için birbiriyle yarışıyor.

Ankara Reklam Ajansı

E Ticaret Siteniz Sizi Bekliyor!

E-ticaret sitesi kurmak, bir web sitesinden ya da etkileyici bir tasarımdan fazlasını gerektirir. E ticaret hepimizin çok iyi bildiği ve hatta tüketici olarak 24 saat boyunca kullandığımız özellikle Türkiye’de son zamanlarda hızla gelişen ticaret yapma biçimi olarak öne çıkıyor.

Ankara Reklam Ajansı

Wikipedia Türkiye’de Erişime Açıldı !

Jimmy Wales Wikipedia’nın temellerini bir gönüllü grubun nasıl bir araya getirdigini, onlara beraber çalışmaları için gereken araçlari nasıl sağladığını ve bu sayede kendi kendini örgütleyen, düzelten ve kendini sürekli yenileyen online ansiklopedi ...

Ankara Reklam Ajansı

Google İtibar Yönetimi Hizmeti ile Markanızı Uçurun!!

Google İtibar Yönetimi, dijitalin hayatımıza girmesi ile beraber internet dünyasında markalarla alakalı aramalar ve sanal ortamdaki marka algısı hızla büyümeye başladı. Dijital itibarı korumak ve bu konuda çalışma yapmak artık hem bireysel hem kurumsal markalar için zorunluluk haline geldi. İtibar Yönetimi ile markanızı nasıl sağlamlaştırabilirsiniz?

Ankara Reklam Ajansı

Mutlaka İzlenmesi Gereken Buram Buram Sanat Kokan Filmler

Sanatla ne kadar ilgilensek de kimi zaman müzelere gidecek, etkinliklere katılacak vakit bulamayabiliyoruz. Vakit bulsak bile yaşadığımız şehirde ya da ülkede hayal ettiğimiz aktiviteler düzenlenmeyebiliyor. Sinemanın güzel yanı da burada başlıyor.
İşte karşınızda buram buram sanat kokan filmler ..

Ankara Reklam Ajansı

AMBALAJIN ÜRÜNÜ PAZARLAMADAKİ ETKİSİ

Ürünün piyasada tutunabilmesi; doğru ve tekili ambalaj malzemesinin doğru etkili ambalaj malzemesinin seçimine bağlıdır. İlk kez aldım , bir daha almayım , bir de siz deneyin .. Ambalaj Ürünleri dış etkilerden koruyan, onları bir arada tutarak, taşıma, depolama dağıtım ve pazarlama işlemlerini kolaylaştıran, metal kağıt , karton , cam , plastik vb. Malzemelerden yapılmış dış örtüdür.Ambalaj bir insanın dış görünüşü gibidir. (Gömleği, ceketi , kravatı , hatta saç modeli gibi..) Tüketicinin satın alma eylemine hazırlaması için gerekli tertibi, düzeni güzelliği ve zarafeti üzerinde bulundurması gerekir.

Ankara Reklam Ajansı

BİR LOGO TASARIMI HİKÂYESİ

Her zaman söylediğimiz gibi… Logonuz markanızın görünen yüzüdür. Ve görünen yüzünüz potansiyel müşterilerinizi rakiplerinizden farklı bir biçimde karşılamalıdır. Mesela gülümseyerek… Bir firmayı diğerinden farklı kılmak logo tasarımı ile başlar. Konsepti, özgünlüğü ve anlattığı bir hikayesi olan logo tasarımı markanızla ilgili çok şey söyler.

Ankara Reklam Ajansı

MARKA BİR KİMLİKTİR

Marka, elbette ki bir çoğumuzun aklına ilk gelen şekliyle isim, logo, simge, görsel, tasarım, sözcük gibi unsurların bir araya gelmesiyle oluşmuş, tabir yerindeyse, “firmanın temsilcisidir” Bu açıdan marka bizi, firmamızı, tanımlayan ilk şeydir. Yani firmamızın adı- soyadıdır, varlığını sürdürdüğü coğrafyadır, yaptığımız işin özet tanımıdır. Marka bir kimliktir. Genel algıdan çok daha önemlidir.

Ankara Reklam Ajansı

2019'UN TASARIM DEHASI WEB SİTELERİ

İnsan olmanın gereği, var olan her şeye çabuk alışırız. Ve eğer "tasarımcı" olarak var olduysanız artık sıradanlığı reddetmek gibi süper bir özelliğiniz var. Bir tasarımcı olarak bizim görevimiz sıradanlığa karşı çıkmak değil midir? Peki, konu web sitesi olduğunda; daha yaratıcı, basit, iddialı, web siteleri nasıl oluşturulur? İşte karşınızda 2019 web tasarım sınırlarını, yazılım ile zorlayan, 5 maddeye zorlukla sığdırdığımız web tasarım trendleri:

Ankara Reklam Ajansı

ADIM ADIM PRODÜKSİYON

Dünyanın her yerinde video yapım süreçlerine Prodüksiyon diyoruz. Ve dünyanın neresine gidersek gidelim video yaparken şu üç aşamayı izliyoruz: Pre-Prodüksiyon (Yapım Öncesi), Prodüksiyon (Yapım) ve Post Prodüksiyon (Yapım Sonrası).

Ankara Reklam Ajansı

AKINTIYA KAPILDIK GİDİYORUZ: SOSYAL MEDYA

Yeni iletişim teknolojilerinin en aktif ve popüler ağı sosyal medya... Eminim hepimizin elinden düşürmediği akıllı telefonlar sayesinde zamanımızın büyük bir çoğunluğunu sosyal medyaya ayırıyoruz. Öyle ki artık her akıllı telefon kullanıcısının bir sosyal medya hesabı var.Kişisel hesaplarımızı hayatımızdan sunduğumuz mutlu, hüzünlü ve ya komik video ve fotoğraflarla özgürce yönetiyoruz.Hatta eleştiride bulunma, beğeni sunma ve yorum yapma hakkını buluyoruz. Zevklerimiz, alışkanlıklarımız ne kadar farklı olursa olsun insanlarla paylaşmayı seviyoruz.

Ankara reklam ajansı hemen araHemen Ara Ankara reklam ajansı Mail GönderMail Gönder Ankara reklam ajansı instagramlovemarkbranddesign