#sosyalmedyayonetimi

Sosyal medya yönetimi günden güne uzmanlık seviyenizi arttırmanız gerektiren bir alan. Özellikle yeni sosyal medya yasasıyla birlikte.
Günlük hayatın alışkanlıkları da Facebook ve İnstagrama göre belirleniyor. Peki, sosyal medyayı kazanca nasıl çeviririz? Sosyal medyanın tüm araçlarını orantılı biçimde kullanarak…
Lovemark blogda bu yazının konusu Facebookun yakın zamanda aktifleştireceği platform LİVESTREAM

Covid-19 salgını sebebiyle alışveriş davranışlarımızda da büyük bir değişiklik oldu. Mağazaların kapanmasıyla birlikte fiziksel alışverişlerimizin azalması bizleri online alışveriş platformlarına yönlendirdi. Kullanıcıların taleplerini karşılayabilmek için ise alışveriş platformları, altyapılarında çeşitli değişiklikler ve alışveriş deneyimini kaliteli hale getirebilmek için yenilikler sunmaya başladı.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE DEĞİŞEN TRENDLER , Ankara Reklam Ajansı

Facebook ise farklı bir deneyim sunmak amacıyla karşımıza çıkarak online alışverişlerimizi, fiziksel alışverişlere en yakın hale getirmek için kullanıcılarına yeni bir özellik sunuyor. Livestream olarak adlandırılan özellikte; 21 Mayıs 16 Temmuz tarihleri arasında, Cuma günleri markaların Facebook sayfaları aracılığıyla güzellik ve moda markalarının alışveriş yapılabilir canlı videolarına yer verecek.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE DEĞİŞEN TRENDLER,  Ankara Reklam Ajansı

Kullanıcılar bu canlı yayınlarda yeni ürünler bulabilir, beden ve kalıplar hakkında sorular sorabilir ve gerçek zamanlı olarak ipuçları alabilir. Şirket, müşterilerin akışta yer alan ürünlere dokunarak ve Facebook üzerinden istedikleri ürünleri satın alabileceklerini söyledi. Platforma şimdilik Clinique, Sephora, Bobbi Brown Cosmetics ve Abercrombie & Fitch gibi markaların ürünleri yer alıyor.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE DEĞİŞEN TRENDLER, Ankara Reklam Ajansı